Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Blocks
fil: Mga tipak
