Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Small
gl: Pequeno

en: Widget type
gl: Tipo de widget

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: General
gl: Xeral

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Position
gl: Posición

en: Map
gl: Mapa

en: Marker
gl: Separador de Miles

en: Red
gl: Vermello

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Blocks
gl: Bloques

en: Green
gl: Verde

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
gl: Seguro que queres borrar o bloque "%name"?

en: Bottom center
gl: Abaixo centrado

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
gl: A etiqueta para esta área que se amosará só de forma administrativa.

en: Night
gl: Noite
