Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Small
he: קטן

en: Widget type
he: סוג ווידג'ט

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: General
he: כללי

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Tab
he: לשונית

en: Position
he: מיקום

en: Map
he: מפה

en: Cart
he: סל קניות

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: Blocks
he: בלוקים

en: Machine name
he: שם מכונה
