Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Small
hr: Mala

en: Widget type
hr: Vrsta cinculatora

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: General
hr: Općenito

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Position
hr: Pozicija

en: Cart
hr: Košarica

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Bottom center
hr: Dno sredina
