Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Small
hy: Փոքր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
