Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Small
ja: 小

en: Widget type
ja: ウィジェットタイプ

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: General
ja: 全般

en: Background color
ja: 背景色

en: Text color
ja: テキストの色

en: Tab
ja: タブ

en: Position
ja: ポジション

en: Map
ja: 地図

en: Red
ja: レッド

en: Cart
ja: カート

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: Blocks
ja: ブロック

en: Green
ja: グリーン

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
ja: 本当に、 "%name" ブロックを削除してよろしいですか?

en: Bottom center
ja: ボトム 中央

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
ja: このエリアのラベルは、管理用としてのみ表示されます。
