Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Small
kk: Кіші

en: General
kk: Басты

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Blocks
kk: Блоктар
