Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Widgets
kn: ವಿಜೆಟ್
