Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Small
ku: بچووک

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: General
ku: گشتی

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Blocks
ku: بلۆکەکان
