Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Small
lt: Mažas

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: General
lt: Bendras

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Position
lt: Pozicija

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Red
lt: Raudona

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Blocks
lt: Blokai

en: Green
lt: Žalia

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
lt: Ar tikrai norite pašalinti "%name" bloką?

en: Classic
lt: Klasikinis (-ė)
