Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Small
lv: Mazs

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: General
lv: Galvenie

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Tab
lv: Cilne

en: Position
lv: Pozīcija

en: Map
lv: Karte

en: Red
lv: Sarkans

en: Cart
lv: Grozs

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Blocks
lv: Bloki

en: Green
lv: Zaļš

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
lv: Apgabala iezīme, kas tiks attēlota tikai administratoram.
