Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Small
mr: लहान

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: General
mr: साधारण

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Position
mr: स्थान

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे
