Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Small
nl: Klein

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: General
nl: Algemeen

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Position
nl: Positie

en: Map
nl: Landkaart

en: Red
nl: Rood

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Blocks
nl: Blokken

en: Green
nl: Groen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
nl: Weet u zeker dat u '%name'-blok wilt verwijderen?

en: Bottom center
nl: Middenonder

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
nl: Het bij dit tekstveld horende label wordt alleen in het beheerscherm weergegeven.

en: The block "%name" has been removed.
nl: Het blok '%name' is verwijderd.

en: Classic
nl: Klassiek

en: Night
nl: Nacht
