Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Name
ps: نوم

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: General
ps: ټوليز

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Position
ps: ځاى

en: Map
ps: نقشه

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: Blocks
ps: غونډونه
