Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Small
ru: Маленький

en: Widget type
ru: Тип виджета

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: General
ru: Общий

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Tab
ru: Вкладка

en: Position
ru: Позиция

en: Map
ru: Карта

en: Marker
ru: Маркер

en: Red
ru: Красный

en: Cart
ru: Корзина

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: Blocks
ru: Блоки

en: Green
ru: Зелёный

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Widgets
ru: Виджеты

en: Bottom center
ru: Внизу в центре

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
ru: Метка для этой области, которая будет отображаться только администраторам.

en: Night
ru: Ночь
