Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: General
sl: Splošno

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Position
sl: Položaj

en: Red
sl: Rdeča

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Blocks
sl: Bloki

en: Machine name
sl: Strojno ime
