Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Text color
sr: Боја текста

en: Cart
sr: Kopпa
