Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Red
ug: قىزىل

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Green
ug: يېشىل

en: Widgets
ug: ۋىجېتلار
