Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Small
vi: Nhỏ

en: Widget type
vi: Loại widget

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: General
vi: Tổng quát

en: Background color
vi: Màu nền

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Position
vi: Vị trí

en: Red
vi: Đỏ

en: Cart
vi: Giỏ hàng

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: Blocks
vi: Khối

en: Green
vi: Xanh lá

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Widgets
vi: Ô điều khiển

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
vi: Nhãn cho vùng này, chỉ được hiển thị trên các trang quản trị.

en: Classic
vi: Cổ điển
