Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Width
bn: প্রস্থ

en: General
bn: সাধারণ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
