Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Small
bo: ཆུང

en: Widget type
bo: ཡོ་བྱད་ཀྱི་རིགས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Position
bo: གནས་ས

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Widgets
bo: ལྷུ་ལག

en: Bottom center
bo: དཀྱིལ་འོག
