Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Small
ca: Petit

en: Widget type
ca: Tipus de giny

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Tab
ca: Pestanya

en: Position
ca: Posició

en: Map
ca: Mapa

en: Red
ca: Vermell

en: Cart
ca: Carretó

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Blocks
ca: Blocs

en: Green
ca: Verd

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Bottom center
ca: Part inferior centre

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
ca: L'etiqueta per aquesta àrea de text que es mostrarà només a l'administració.

en: The block "%name" has been removed.
ca: S'ha eliminat el bloc "%name".
