Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Small
cs: Malý

en: Widget type
cs: Typ widgetu

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: General
cs: Obecné

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Position
cs: Pozice

en: Map
cs: Mapa

en: Red
cs: Červená

en: Cart
cs: Nákupní košík

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Blocks
cs: Bloky

en: Green
cs: Zelená

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
cs: Opravdu smazat blok "%name%?

en: Widgets
cs: Widgety

en: Bottom center
cs: Dole uprostřed

en: The block "%name" has been removed.
cs: Blok "%name" byl odstraněn

en: Night
cs: noc
