Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Name
dz: མིང་།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་
