Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Small
el: Μικρό

en: Widget type
el: Τύπος γραφικού συστατικού

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: General
el: Γενικά

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Position
el: Θέση

en: Map
el: Χάρτης

en: Cart
el: Καλάθι

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Bottom center
el: Κάτω μέρος κέντρο

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
el: Η ετικέτα για αυτή την περιοχή που θα προβάλλεται μόνο για το διαχειριστή.
