Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Small
eo: Malgranda

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Position
eo: Loko

en: Red
eo: Ruĝa

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Green
eo: Verda
