Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Small
es: Pequeño

en: Widget type
es: Tipo de control

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Background color
es: Color de fondo

en: Text color
es: Color del texto

en: Position
es: Posición

en: Map
es: Mapa

en: Marker
es: Marcador

en: Red
es: Rojo

en: Cart
es: Cesta de la compra

en: Bottom right
es: Inferior derecha

en: Bottom left
es: Inferior izquierda

en: Blocks
es: Bloques

en: Green
es: Verde

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
es: ¿Está seguro que desea eliminar el bloque «%name»?

en: Widgets
es: Controles

en: Bottom center
es: Abajo centro

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
es: La etiqueta para esta área que se mostrará solo de forma administrativa.

en: Night
es: Noche
