Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Small
et: Väike

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: General
et: Üldine

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Position
et: Asukoht

en: Map
et: Kaart

en: Red
et: Punane

en: Cart
et: Ostukorv

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Blocks
et: Plokid

en: Green
et: Roheline

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Widgets
et: Vidinad

en: Bottom center
et: Alumine keskmine
