Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Small
eu: Txikia

en: Widget type
eu: Widget mota

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: General
eu: Orokorra

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Position
eu: Kokapena

en: Map
eu: Mapa

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Widgets
eu: Widget-ak

en: Bottom center
eu: Behean erdian
