Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Small
fa: کوچک

en: Widget type
fa: نوع

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: General
fa: عمومی

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Tab
fa: زبانه

en: Position
fa: موقعیت

en: Map
fa: نقشه

en: Red
fa: قرمز

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Green
fa: سبز

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
fa: عنوان این منطقه که فقط در بخش‌های مدیریتی نمایش داده خواهد شد.
