Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Small
is: Lítið

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: General
is: Almennt

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta

en: Position
is: Staðsetning

en: Blocks
is: Blokkir
