Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Small
km: តូច

en: Widget type
km: ប្រភេទ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: General
km: ទូទៅ​

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
