Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Small
mn: Жижиг

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
