Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Small
my: အသေး

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်
