Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Blocks
ne: ब्लक
