Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
