Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
