Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Small
pl: Małe

en: Widget type
pl: Typ kontrolki

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: General
pl: Ogólne

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Tab
pl: Karta

en: Position
pl: Pozycja

en: Map
pl: Mapa

en: Marker
pl: Znacznik

en: Red
pl: Czerwony

en: Cart
pl: Koszyk

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Blocks
pl: Bloki

en: Green
pl: Zielony

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
pl: Na pewno usunąć blok "%name"?

en: Widgets
pl: Kontrolki

en: Bottom center
pl: Dolny środek

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
pl: Etykieta tego obszaru będzie widoczna tylko na stronach administracyjnych.

en: The block "%name" has been removed.
pl: Usunięto blok "%name".

en: Classic
pl: Klasyczne
