Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
