Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Small
sk: Malé

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: General
sk: Všeobecné

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Tab
sk: Karta

en: Position
sk: Pozícia

en: Map
sk: Mapa

en: Marker
sk: Značka

en: Red
sk: Červená

en: Cart
sk: Košík

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Blocks
sk: Bloky

en: Green
sk: Zelená

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
sk: Určite chcete odstrániť blok "%name"?
