Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Small
sq: E vogël

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Blocks
sq: Blloqet
