Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Small
ta: சிறியது

en: Widget type
ta: விட்ஜெட் வகை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: General
ta: பொது

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Text color
ta: எழுத்தின் நிறம்

en: Position
ta: இடம்

en: Map
ta: வரைபடம்

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Bottom center
ta: மைய கீழ்
