Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: General
te: సాధారణ

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Position
te: స్థానం
