Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Small
uk: Мале

en: Widget type
uk: Тип віджета

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: General
uk: Загальне

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Tab
uk: Вкладка

en: Position
uk: Позиція

en: Map
uk: Мапа

en: Marker
uk: Позначка

en: Red
uk: Червоний

en: Cart
uk: Кошик

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Blocks
uk: Блоки

en: Green
uk: Зелений

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити блок "%name"?

en: Widgets
uk: Віджети

en: Bottom center
uk: У центрі знизу

en: Natural
uk: Природній

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
uk: Мітка цієї області, яка буде відображена лише адміністративно.

en: The block "%name" has been removed.
uk: Блок "%name" був видалений

en: Night
uk: Ніч
