Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Position
am: ቦታ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ

en: Blocks
am: ጥምረቶች
