Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Small
az: Balaca

en: Widget type
az: Vidjet tipi

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: General
az: Əsas

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Position
az: Vəzifə

en: Map
az: Xəritə

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Blocks
az: Bloklar

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Bottom center
az: Aşağı mərkəz
