Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Small
gu: નાનું

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Map
gu: નકશો
