Whos.amung.us (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (116 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Small
hu: Kicsi

en: Widget type
hu: Felületi elem típusa

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: General
hu: Általános

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Tab
hu: Fül

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Map
hu: Térkép

en: Marker
hu: Pontjelző

en: Red
hu: Vörös

en: Cart
hu: Kosár

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Green
hu: Zöld

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
hu: „%name” blokk biztosan törölhető?

en: Widgets
hu: Felületi elemek

en: Left middle
hu: Bal közép

en: Right middle
hu: Jobb közép

en: Bottom center
hu: Alsó közép

en: Api Key
hu: API-kulcs

en: Natural
hu: Természetes

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
hu: Ennek a területnek a címkéje kizárólag adminisztratív esetben jelenik meg.

en: The block "%name" has been removed.
hu: "%name" blokk eltávolítva.

en: Classic
hu: Klasszikus

en: Night
hu: Éjszaka

en: Textbook
hu: Szövegkönyv

en: Colored
hu: Színes

en: Left upper
hu: Bal felső

en: Left lower
hu: Bal alsó

en: Right upper
hu: Jobb felső

en: Right lower
hu: Jobb alsó

en: Girly
hu: Lányos

en: Default black
hu: Alapértelmezett fekete

en: Default brown
hu: Alapértelmezett barna

en: Default red
hu: Alapértelmezett piros

en: Default orange
hu: Alapértelmezett narancs

en: Default yellow
hu: Alapértelmezett sárga

en: Default green
hu: Alapértelmezett zöld

en: Default blue
hu: Alapértelmezett kék

en: Default pink
hu: Alapértelmezett rózsaszín

en: Target black
hu: Fekete céltábla

en: Target brown
hu: Barna céltábla

en: Target red
hu: Piros céltábla

en: Target orange
hu: Narancs céltábla

en: Target yellow
hu: Sárga céltábla

en: Target green
hu: Zöld céltábla

en: Target blue
hu: Kék céltábla

en: Target pink
hu: Rózsaszín céltábla

en: Cross black
hu: Fekete kereszt

en: Cross brown
hu: Barna kereszt

en: Cross red
hu: Piros kereszt

en: Cross orange
hu: Narancs kereszt

en: Cross yellow
hu: Sárga kereszt

en: Cross green
hu: Zöld kereszt

en: Cross blue
hu: Kék kereszt

en: Cross pink
hu: Rózsaszín kereszt

en: Diamond black
hu: Fekete gyémánt

en: Diamond brown
hu: Barna gyémánt

en: Diamond red
hu: Piros gyémánt

en: Diamond orange
hu: Narancs gyémánt

en: Diamond yellow
hu: Sárga gyémánt

en: Diamond green
hu: Zöld gyémánt

en: Diamond blue
hu: Kék gyémánt

en: Diamond pink
hu: Rózsaszín gyémánt

en: Star black
hu: Fekete csillag

en: Star brown
hu: Barna csillag

en: Star red
hu: Piros csillag

en: Star orange
hu: Narancs csillag

en: Star yellow
hu: Sárga csillag

en: Star green
hu: Zöld csillag

en: Star blue
hu: Kék csillag

en: Star pink
hu: Rózsaszín csillag

en: Heart black
hu: Fekete szív

en: Heart brown
hu: Barna szív

en: Heart red
hu: Piros szív

en: Heart orange
hu: Narancs szív

en: Heart yellow
hu: Sárga szív

en: Heart green
hu: Zöld szív

en: Heart blue
hu: Kék szív

en: Heart pink
hu: Rózsaszín szív

en: Triangle black
hu: Fekete háromszög

en: Triangle brown
hu: Barna háromszög

en: Triangle red
hu: Piros háromszög

en: Triangle orange
hu: Narancs háromszög

en: Triangle yellow
hu: Sárga háromszög

en: Triangle green
hu: Zöld háromszög

en: Triangle blue
hu: Kék háromszög

en: Triangle pink
hu: Rózsaszín háromszög

en: Square black
hu: Fekete négyzet

en: Square brown
hu: Barna négyzet

en: Square red
hu: Piros négyzet

en: Square orange
hu: Narancs négyzet

en: Square yellow
hu: Sárga négyzet

en: Square green
hu: Zöld négyzet

en: Square blue
hu: Kék négyzet

en: Square pink
hu: Rózsaszín négyzet

en: Spinner black
hu: Fekete hópihe

en: Spinner brown
hu: Barna hópihe

en: Spinner red
hu: Piros hópihe

en: Spinner orange
hu: Narancs hópihe

en: Spinner yellow
hu: Sárga hópihe

en: Spinner green
hu: Zöld hópihe

en: Spinner blue
hu: Kék hópihe

en: Spinner pink
hu: Rózsaszín hópihe

en: Block saved.
hu: Blokk elmentve

en: Infinite loop avoided.
hu: Végtelen ciklus elhárítva.
