Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Small
jv: Cilik

en: Widget type
jv: Jinisé piranti

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: General
jv: Umum

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Blocks
jv: Blok

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
jv: Judul kanggo area iki sing arep ditudhuhna kanggo pengaturan
