Whos.amung.us (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Small
ka: პატარა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: General
ka: ზოგადი

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Position
ka: პოციზია

en: Blocks
ka: ბლოკები
